دستگاه پرکن چهار نازل | صنعت استار

صنعت استار تولید کننده انواع ماشین آلات پرکن

دستگاه پرکن چهار نازل | صنعت استار

دستگاه های پرکن در انواع متفاوتی ساخته می شوند از جمله نیمه اتومات ، تمام اتومات ، دستی ، روتاری و خطی . به همین دلیل دانستن این که کدام دستگاه برای کار مورد نظر شما مناسب می باشد کمی زمان بر است. دستگاهی که در ادامه در مورد آن صحبت میکنیم دستگاه پرکن 4 نازل روتاری مخصوص مواد اسیدی با خورندگی بالا می باشد . اسید و مواد اسیدی در اثر برخورد با انواع فلز ، فلز را خورده و باعث از بین رفتن فلز خواهند شد ، به همین دلیل دستگاه هایی که در صنعتی استار جهت پر کردن و بسته بندی اسید و مواد اسیدی تولید می شود تمام قسمت های درگیر با مواد از جنس تفلون ساخته می شود تا در برابر مواد اسیدی مقاومت بسیار بالایی داشته باشد و در طول زمان به مشکل بر نخورد .
دستگاه فوق عملیات پر کردن ، درب گذاری و درب بندی را به صورت اتوماتیک انجام می دهد . دستگاه دارای یک سینی تبفلونی می باشید که اپراتور ظرف را داخل سینی قرار می دهد ، پس از آن سینی شروع به چرخش کرده و ظرف را به زیر نازل انتقال میدهد. پس از این کار سینی متوقف شده و نازل ها به سمت پایین می آیند تا وارد دهانه ظرف شده و عملیات پر کردن را انجام دهند.

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی

پس از آن که عملیات پر کردن به درستی انجام شد نازل ها بالا آمده و سینی دوباره شروع به چرخش میکند ، در همین حین وقتی که سینی در حال چرخش است درب گذار دستگاه کار خود را شروع کرده و درب ها را روی گلویی ظروف قرار میدهد ، سینی همچنان در حال چرخش است تا وقتی که به قسمت درب بندی برسد پس از رسیدن به این قسمت سینی دوباره متوقف شده پس از آن هد های دربند پایین آمده تا درب روی گلویی ظرف را ببندند پس از آن هد ها بالا رفته و و سینی شروع به چرخش کرده و ظروف را از قسمت بیرون انداز دستگاه به بیرون هدایت میکند.

 

نظر بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *